تبلیغات
وبلاگ ورودی های 86 دانشگاه صنعت نفت آبادان


و چهار سال گذشت ...
جهار سالی که سراسر خاطره بود . چهارسالی که سرنوشت زندگی ما را عوض کرد . سالهایی که ما بزرگ شدیم . سالهایی که رشد فکری کردیم . یاد گرفتیم  زندگی کنیم همان سالهایی که دوست داشتیم یاد گرفتن را و یاد گرفتیم دوست داشتن را ...

لطفاً ادامه مطلب را مشاهده نمایید .
ait86
حالا که می پرسم همه میگن چه زود گذشت .. افسوس !! اما نه زود نگذشت ! ساده گذشت اما همان چهار سال بود . مثل چهار روز نگذشت اما به شیرینی چهار روز خیلی شیرین گذشت . مثل باد نگذشت اما به خنکای نسیمی گذشت و فقط افسوس که نفهمیدیم چگونه گذشت .
جداً سخته باور اینکه قبول شدیم دانشگاه اومدیم دانشگاه اومدیم آبادان سخت شد باهاش خو بگیریم اما بد باهاش مانوس شدیم ! وحالا هم به همین سادگی بگن به سلامت ! برید پی زندگیتون حال کنین ! برید دنبال کار ، برید دنبال زندگی برید وارد صنعت بشید و از علمتون استفاده کنید . به سلامت جناب مهندس ... !!
اما به همین زودی ؟ شاید برای اولین بار گفتم کاش همه ماها با هم نه ترمه شده بودیم حداقل یه ترم دیگه کنار هم می موندیم . حتماً تو اون ترم بیشتر قدر هم رو می دونستیم  ولی ...
سال اول که اومدیم تا حالا فقط منتظر یه فرصت بودم که پاشم برم خونه .. ده روز ، بیست روز ، اصلاً هرچی بیشتر بهتر  . حالا میگن پاشید برید خونه اونقدر بیشتر ، که از این بهتر نباشه ولی حالا دلمون می خواد بمونیم خیلی جالبه رسم این دنیا ..
روز پنج شنبه 31 اردیبهشت ماه سال 1388 جشن فارغ التحصیلی بچه های ورودی 84 دانشککده نفت آبادان در سینما نفت ابادان برگزار شد . این جشن که بسیار زیبا و آبرومندانه برگزار شد حدود 5 ساعت به طول انجامید و برنامه های جالبی را در بر داشت اما به نظر من یک بغض نه چندان قشنگ در تمامی قسمت های آن نهان بود . شاید هم زیبایی و شیرینی این مراسم برای این بود که تلخی وداع را جبران کند .
دوستان عزیز ،
ورودی های 84 هم رفتند ! از اینجا وداع کردند و تنها چیزی که از اینجا با خود بردند خاطراتی بود که در این چهار سال داشتند . شاید هرکدام به نقطه ای از ایران بروند ، شاید خیلی هاشون دیگر همدیگر را نبینند و شاید ..
ولی دوستان عزیز 86 ای ! فکر کنم ما فقط یک جشن فارغ التحصیلی دیگر را می توانیم به عنوان تماشاگر نظاره کنیم و جشن بعدی آن را دیگر باید خودمون در بطن جشن باشیم . بله دوستان طولی نخواهد کشید که در برد نصب خواهد شد جشن فارغ التحصیلی ورودی های 86 دانشکده نفت آبادان . بله ، روزی خود ما هم از اینجا خداحافطی خواهیم کرد مجبوریم که خداحافطی کنیم ، ما هم همین بغض را حس خواهیم کرد و ما هم همین خاطرات را از اینجا خواهیم برد .
فقط دو سال دیگر باقی است ، دوستان ما تنها دو سال دیگر با هم هستیم ، فقط دو سال دیگر وقت داریم خاطرات خوبی خلق کنیم فقط دو سال ... وقتی می گویند چهار سال به این زودی گذشت فکر نمی کنم دو سال فرصت خیلی زیادی باشد این طور نیست ؟؟؟
بیایید این دو سال را باهم باشیم ، در کنار هم !!
موفق و موید باشید .
[ سه شنبه 5 خرداد 1388 ] [ 05:20 ب.ظ ] [ تمام بچه های 86 ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ متعلق به تمام بچه های
با صفای ورودی 86 دانشکده نفت آبادانه.
توی این وبلاگ هر موردی که مربوط
به 86 ای ها باشه یا دوست داشته باشیم که باشه یا هر چیزی که ما بچه های 86 دلمون بخواد ثبت می شه.
دوستان عزیز! هر کمکی از دستمان ساخته باشد دریغ نخواهیم کرد اما امکان ارسال جزوه درسی وجود ندارد.
استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد .
آمار بازدید
?