تبلیغات
وبلاگ ورودی های 86 دانشگاه صنعت نفت آبادانسلام به دوستان عزیز هم دانشکده ای !
امیدوارم که از امتحاناتی که پشت سر گذاشتید خسته نشده باشید ! و نتایج بسار خوبی در امتحانات کسب کرده باشید و معدل تون از ترم گذشته بیشتر بشه ...   گرچه بعید می دونم با این وضع نمره دادن اساتید در این ترم کسی بتونه این کارو بکنه !!!
لطفاً ادامه مطلب را مشاهده نمایید .

ait86

در پست قبل زمانی که یکی از اساتید معروف نمرات خود را اعلام کرده بود کمی از روند نمره دادن این استاد گفتیم و انتقاد کردیم و از شما خواستیم تا نظراتتون رو بگید و به ما کمک کنید ولی متاسفانه با وجود این که برخی دوستان وبلاگ رو دیدن و خوندن اما کم لطفی کردن و نظری ندادن البته مهم نیست ما صحبت خودمون رو می کنیم و از حق دانشجو دفاع خواهیم کرد و مطمئن هستیم که نظر اکثر شما دوستان عزیز با ما یکی است چرا که ما هم در همین دانشکده درس می خوانیم و شک نکنید تا روزی که بتوانیم از حقوق دانشجو دفاع کنیم ، از صحنه کنار نخواهیم رفت !
گفتیم که این استاد محترم به شیوه ای نامعقول به دانشجویان خود نمره داده بود و وقتی با اعتراض اکثر دانشجویان خود روبرو شد ساده ترین کار ممکن را انجام داد . به سادگی هرچه تمام تر در یک حرکت تمامی اعتراض ها را رد کرد .. به همین سادگی ! و قضیه به خوبی و خوشی پایان یافت ... اما این پایان ماجرا نبود . ماجرا از جایی شروع شد که اساتید دیگر نیز نمرات خود را اعلام نمودند و جالب این که اکثریت این اساتید محترم نیز شیوه همان استاد را پیش گرفتند و سطح نمرات دانشکده به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافت .  
البته قبل از این ماجرا هم زمزمه هایی مبنی بر اینکه با اساتید صحبت شده تا چنین برنامه ای در دانشکده پیاده شود به گوش می رسید که البته در آن زمان حرف معقولی به نظر نمی آمد در حقیقت الان هم این حرف خیلی دور از ذهن و غیر منطقی به نظر می رسد اما به قول معروف دم خروسو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو ؟!
وقتی با مسئولین دانشکده هم دراین باره صحبت شد همگی بر این نظر بودند که چنین چیزی اتفاق نیفتاده و مطمئن باشید که این مطلب از جانب ما نبوده و حتی این مسئله در شورای آموزشی دانشکده هم مطرح شد ولی نتایج کار همچنان به ما اجازه نمی دهد که باور کنیم روال کار همچون سال های گذشته است .
باید به ما هم حق بدهند چرا که امکان ندارد همان اساتیدی که تا ترم گذشته شیوه طرح سوال و نمره دادن شان مشخص بود و در طول سال ها تثبیت شده بود این ترم به طور کاملاً اتفاقی تغییر روش بدهند ! آن هم نه یکی دو تا ، همگی با هم !! خب کمی غیر منطقی به نظر می رسد ... مثلاً در درس های عمومی همانند تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی بازه نمرات کم وبیش مشخص بود ولی در این ترم فقط کافی بود به نمراتی که در برد ساختمان جدید نصب شده بود نگاهی می انداختید تا متوجه تفاوت آن می شدید .
البته با توجه به مصوبه ای که هفته پیش اعلام شد امتحان جامع کوال برای دانشجویان ورودی 87 حذف شد و با توجه به تغییر احتمالی ساختار و شیوه ارزشیابی این امتحان برای دانشجویان ورودی 85 و 86 که باعث پررنگ تر شدن نقش معدل در استخدام و گزینش نهایی این که تغییری در برنامه های دانشکده و اساتید بوجود آید آن چنان هم بعید به نظر نمی آید .
و اما صحبت آخر اینکه ظاهر قضیه نشان می دهد که بالاخره تغییری در این ساختار بوجود آمده و این تغییر به صورت اتفاقی و ناگهانی صورت نگرفته و نهایتاً نتیجه این تغییرات به نفع دانشجو نخواهد بود ... با این وضعیت پیش بینی می کنیم که حداقل در یکی از رشته های 86 ای افراد گروه (سی) آنقدر زیاد بشن که دیگه هرکس معدلش بیاد بالای 14 بتونه گروه (آ) بشه !!  
اگر شما این مطلب را مشاهده کردید فکر می کنم سکوت شما نمی تونه معنای خاصی داشته باشه بالاخره یا شما موافقید که چنین اتفاقی افتاده یا مخالف ... پس نظر یادتون نره 
راستی می تونید در نظرسنجی که سمت راست وبلاگ گذاشته شده هم شرکت کنید .
موفق باشید .
[ شنبه 13 تیر 1388 ] [ 03:53 ق.ظ ] [ تمام بچه های 86 ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ متعلق به تمام بچه های
با صفای ورودی 86 دانشکده نفت آبادانه.
توی این وبلاگ هر موردی که مربوط
به 86 ای ها باشه یا دوست داشته باشیم که باشه یا هر چیزی که ما بچه های 86 دلمون بخواد ثبت می شه.
دوستان عزیز! هر کمکی از دستمان ساخته باشد دریغ نخواهیم کرد اما امکان ارسال جزوه درسی وجود ندارد.
استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد .
آمار بازدید
?