تبلیغات
وبلاگ ورودی های 86 دانشگاه صنعت نفت آبادان


آیا می دانید که امروز 25 بهمن ماه در حالی که حدود 20 روز از آخرین امتحان ترم پنجم ما 86 ای ها می گذرد و بنا به اطلاعیه ی آموزش بسیار محترم دانشکده 8 روز از شروع ترم شش گذشته و تنها 2 روز تا تاریخ حذف و اضافه باقی مانده ، اساتید بسیار ارزشمند و گرانمایه ی دروسی چون مبانی برق 1 ، اصول حفاظت محیط زیست ، اصول حفاری ، از ژئوفیزیك و آز مكانیك سیالات (البته اینجا به مهندس هیچ خرده ای وارد نیست و روی صحبت تنها با استادی است بسیار بسیار والا مقام ) هنوز نمره ترم پیش را اعلام نکردند ؟؟؟
 همه اساتید این درسا رو هم خودتون خوب می شناسید نیازی نیست من بگم مهندس فلان و دکتر بهمان (ماشالا دکتر و مهندسشونم که ... ) یه سوال : به نظر شما این اساتید چکار می کنند که این همه مدت هنوز وقت نکردند که نمره ها رو اعلام کنن ؟ به قول دوستمون حالا هیشکی نفهمه می خوان تصحیح .... (ببخشید ادامه سخن این دوستمون مورد داشت و توهین به مقام استاد بود و حذف شد !)

نه حالا جدی ، اعلام کردن یه نمره واسه 50 - 40 تا دانشجو آخه چقدر سخته ؟ که این اساتید نسبتاً محترم این کارو می کنن ؟ بدبختی اش هم مال اون دانشجو ی بنده خدایی که این درسا رو می افته بعد از حذف و اضافه که این اساتید منت بذارن سر ما ، لطف کنن ، عنایت بفرماین نمره مارو اعلام کنن تازه خر بیار و باقالی بار کن ! بدو دنبال واحد و پیش نیاز و پس نیاز و کوفت و زهر مار که بتونی یه جوری واحداتو پر کنی که اینو می شه تحمل کرد هیچی ...  حالا تاقچه بالا گذاشتن اون دو تا خانوم  و معاون آموزشی و مدیر گروه و چی و چی و چی دیدن داره ! ماشالا افاضات می فرمایند بیا و ببین ! که این درسا الان ظرفیتشون تکمیله و اگه تکمیل هم نبود ما به شما نمیدادیم  ها ... چرا که الان از تاریخ حذف و اضافه گذشته و شما دیر اقدام کردید !
دوستای من شاید شما اینا رو تجربه نکرده باشید و دعا می کنم که هیچ وقتم تجربه نکنید ولی به خدا اینا عین واقعیته میخواید باور کنید می خواید باور نکنید ...ait86                       
 - خب اینارو گفتی ... که چی ؟ 
- آره راست می گی ! اینارو گفتم واسه کی ؟ واسه چی ؟ قصه ی من قصه ی اون بنده خداییه که رفت از دست یه مست به قاضی شهر شکایت کنه فهمید قاضی شهر رو باید تو میخونه پیدا کنه ... حالا هزاریم داد بزن ، گلوتو پاره کن ، حرص بخور  به کی می خوای بگی ؟؟؟؟؟؟
[ شنبه 24 بهمن 1388 ] [ 10:56 ب.ظ ] [ تمام بچه های 86 ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ متعلق به تمام بچه های
با صفای ورودی 86 دانشکده نفت آبادانه.
توی این وبلاگ هر موردی که مربوط
به 86 ای ها باشه یا دوست داشته باشیم که باشه یا هر چیزی که ما بچه های 86 دلمون بخواد ثبت می شه.
دوستان عزیز! هر کمکی از دستمان ساخته باشد دریغ نخواهیم کرد اما امکان ارسال جزوه درسی وجود ندارد.
استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد .
آمار بازدید
?