تبلیغات
وبلاگ ورودی های 86 دانشگاه صنعت نفت آبادان


سلام به تمامی خوانندگان عزیز مخصوصاً بچه های 86
اینم از امتحانات ! دیدید تموم شد ؟ امتحانات که هیچی یه سال دیگه هم تموم شد ...
اما یکم بگیم از امتحانات ... امیدواریم همه امتحاناشون خوب باشه و نمرات خوبی کسب کرده باشن و کسب بکنن گرچه که یکمی این ترم کسب نمرارت خوب سخت شده ! جالبه که هر ترم هم سخت تر می شه حالا کاش مثلاً سطح علمی اساتید هم می رفت بالا و این اتفاق میفتاد !!
این ترم هم مثل ترم گذشته اتفاقات جالبی افتاد . شاید جالبترین اتفاق نمره های دکتر هاشمی شهرکی بود که خیلی زودتر از انتظار اعلام شد و چه اعلام شدنی !! اول که یکی یکی خبر افتاده ها می رسید ... بعد هم خبر نمراتی که از 15 تجاوز نمی کرد البته طولی نکشید که خبر نمره 20 و 19.5 هم رسید ها !! ولی خب چیزی که به ما رسید همین بود نه بیشتر یعنی می شه بگی تقریباً همه زیر 15 و خب این به نوبه خودش جالب بود .
نمرات که اعلام شد خب مثل بمب تو خوابگاه ترکید و همه خبردار شدن که دکتر نمره ها رو زده . پس با هزار امید و آرزو رفتن نمره ها رو ببینن که دیدن بــــــله ! چه گلی کاشتن ! خب طبیعیه دیگه آدم اون تیک جلو نمره رو می زنه اما خداییش دم استاد جداً گرم !! هنوز دو ساعت نشده بود که نمرات رو اعلام کرده بود هرکی اعتراض زده بود رو رد اعتراض کرد ! خداییش جای تشکر داره . بعدش هم خب نمرات با همون وضعیت ثبت نهایی شد خب باید هم می شد چون با وجود 20 که دیگه "کرو" معنی نداره که  و خب نهایتاً ختم ماجرا ...
اتفاقات جالب این ترم کلاً کم نبودن مثلاً واسه رشته بازرسی همین انتقال جرم ، مهندس متوسل ...
با تجربه ای که ما توی موازنه داشتیم خداییش من که باورم نمی شد یه روزی برسه که مهندس متوسل بخواد کسی رو بندازه اما خب تو این ترم دیدیم اونم نه یکی سه تا !!!!
و این تازه شروع نمرات این ترم بود ، هر دم از این باغ بری می رسد ، تا چه شود ....[ شنبه 5 تیر 1389 ] [ 12:54 ب.ظ ] [ تمام بچه های 86 ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ متعلق به تمام بچه های
با صفای ورودی 86 دانشکده نفت آبادانه.
توی این وبلاگ هر موردی که مربوط
به 86 ای ها باشه یا دوست داشته باشیم که باشه یا هر چیزی که ما بچه های 86 دلمون بخواد ثبت می شه.
دوستان عزیز! هر کمکی از دستمان ساخته باشد دریغ نخواهیم کرد اما امکان ارسال جزوه درسی وجود ندارد.
استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع بلامانع می باشد .
آمار بازدید
?